KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597335
nr 1559 7335
Sven Ekstedt
(1894-1950), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 44, Stilleben. Olja på pannå, 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:21:44
100 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr